Junior Chamber International

Junior Chamber International (JCI) to pozarządowa organizacja młodych aktywnych ludzi, których wspólnym celem jest tworzenie możliwości rozwoju dla siebie oraz społeczności wokół. Wzrastając osobiście stajesz się lepszym człowiekiem dzięki czemu możesz zmieniać również swoje otoczenie.

Sfera działalności Junior Chamber International Kraków, jak i jej członków opiera się na trzech filarach:

Rozwój indywidualny

Najwyższej jakości treningi i seminaria krajowe oraz międzynarodowe. Tematyka ukierunkowana przede wszystkim na umiejętności menedżerskie: wewnętrzne możliwości, inteligencja emocjonalna, różne aspekty zarządzania tj. podatki, prawo, controlling, CRM i inne. Rozwój indywidualny w Junior Chamber International to także możliwość zostania międzynarodowym trenerem certyfikowanym przez JCI i prowadzenia szkoleń na całym świecie.

Przedsiębiorczość

Wymiana informacji oraz współpraca gospodarcza pomiędzy firmami. Junior Chamber tworzy środowisko ludzi życzliwych, darzących się zaufaniem także w biznesie. Umożliwia nawiązywanie kontaktów biznesowych na płaszczyźnie zarówno lokalnej, krajowej jak i międzynarodowej poprzez "Global Business Network". Organizacja wspiera przedsiębiorczość, wymianę doświadczeń, umożliwia spotkanie z praktykami biznesu. Aktywność międzynarodowa - osobiste i przyjacielskie kontakty z Juniorami na całym świecie, twinning pomiędzy miastami w różnych krajach, konferencje i kongresy międzynarodowe. Junior Chamber International jako organizacja skupiająca ponad pół miliona menedżerów na wszystkich kontynentach daje możliwość bezpośredniego przyjrzenia się zjawisku "globalizacji" poprzez uczestnictwo w licznych międzynarodowych wydarzeniach oraz osobiste kontakty z menedżerami z innych krajów.

Aktywność społeczna

Projekty dla społeczności lokalnej, projekty na cele charytatywne. Promocja regionu i ośrodka regionalnego LOM w kraju i na świecie.

Przyłącz się już dziś! Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

jesteśmy
obecni w

100

krajach

Tworzymy na
świecie ponad

5000

organizacji

jest nas

200000

członków

Misja, Wizja, Wartości

Zapewnić możliwości rozwoju, które zmobilizują młodych ludzi do dokonywania pozytywnych zmian.

Być wiodącą globalną organizacją młodych, aktywnych obywateli.

Wiara nadaje znaczenia i wyznacza sens ludzkiemu życiu;

Braterstwo między ludźmi przekracza suwerenność narodów;

Sprawiedliwość ekonomiczną najlepiej realizuje wolny człowiek poprzez wolne przedsiębiorstwo;

Stworzymy rządy bardziej prawa niż człowieka;

Największym skarbem Ziemi jest każda osoba ludzka;

Służba ludzkości jest najlepszą pracą życia.

Dokumenty Stowarzyszenia

Statut JCI KRAKÓW.doc KRS JCI KRAKÓW.pdf

Zarząd 2016

Prezydent: Maciej Wodo

Wiceprezydent: Daniel Skuza, Przemysław Kowalski /p>

Skarbnik: Szymon Wilga

Członek Zarządu, IPP: Marcin Badura