Jako organizacja non profit zrzeszająca młodych przedsiębiorców współpracujemy z różnymi podmiotami, z którymi chcemy się rozwijać i wspólnie pomagać lokalnej społeczności.

Nasi Partnerzy

 

HeartyFundation

Hearty to fundacja pomagająca dzieciom z domów dziecka i innych środowisk wykluczonych, zdobyć wykształcenie i kompetencje potrzebne na zmieniającym się rynku pracy w obszarach IT.  Zgodnie z maksymą: “Budujemy lepszą przyszłość przekazując kompetencje dzieciom i młodzieży” wspiera ponad dzieci w nauce i rozwoju.

 

Wspólne Akcje

– charytatywny gril i licytacja na rzecz podopiecznych 2019

– charytatywny gril i licytacja na rzecz podopiecznych 2020 

– akademia młodego przedsiębiorcy – 2020

 

Strona www: https://heartyfoundation.com/

 

 

Matio

Matio to fundacja pomagająca oswoić i pokonać rzadką i często nieznaną chorobę – mukowiscydozę. Inicjatorem powstania Fundacji był Paweł Wójtowicz, rodzic dziecka zmarłego na mukowiscydozę. Od 1996 roku fundacja pomogła setkom dzieci i ich rodzinom.

 

 

 Wspólne Akcje:
– mikołajki JCI i Matio – 2014-2020 

– charytatywny gril i licytacja na rzecz podopiecznych 2020

 

 

 

Strona www: https://www.mukowiscydoza.pl

 

ShareON

Platforma Współdzielenia Gospodarki, przyszłość oparta jest na współdzieleniu dóbr i usług. Powstała ona z inicjatywy członków JCI Kraków, Rafał Krupa oraz Mateusz Lubiński byli inicjatorami powstania platformy.

Wspólne Akcje

Naszym wspólnym celem było działanie, nawet wtedy, gdy cała gospodarka była zamrożona, gdy społeczeństwo było w trybie lock down. JCI Kraków wraz ShareON zorganizowali zbiórkę pieniędzy online dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. 

 

Strona www: https://www.facebook.com/ShareON-103980801197359

 

 

Kraków Miastem Startupów

 

Celem działania Fundacji jest wspieranie startupów poprzez budowanie relacji między nimi a biznesem, administracją rządową i uczelniami wyższymi. Fundacja podejmuje także działania szkoleniowe i edukacyjne dla osób prowadzących lub planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

 Wspólne Akcje:

Już wkrótce

 

 

 

Strona www: https://kms.org.pl/

Zostań partnerem JCI
Chcesz zostać partnerem JCI Kraków? Skontaktuj się z nami – omówimy możliwe formy współpracy.

Copyright 2019 © All rights Reserved.

mtlubins