Zarząd JCI Kraków

Dominik Bańka

Prezydent JCI Kraków 2022

 

Przedsiębiorca prowadzący firmę zajmującą się zarządzaniem najmem i obrotem nieruchomościami. Wartość zarządzanych nieruchomości to ponad 15mln złotych. Inwestor na rynku nieruchomości (lokale mieszkalne i grunty). Zapalony podróżnik, szczęśliwy mąż.
Członek Zarządu JCI Kraków 2021, Dział Onboarding

Mateusz Staszek

Mateusz Staszek

Vice Prezydent JCI Kraków 2022,

Vice Prezydent ds. HR

Radca prawny i partner w kancelarii JWMS Jakubowski Wiese Mazgaj Staszek radcowie prawni sp.p. – specjalizuje się w prawie nieruchomości i inwestycji budowlanych, jak również w zagadnieniach e-commerce i IT ze szczególnym uwzględnieniem umów wdrożeniowych oraz problematyki działalności przedsiębiorców w sieci. Prywatnie pasjonat nowinek technologicznych, historii (szczególnie II wojny światowej) i gier komputerowych.
Członek Zarządu JCI Kraków 2021 Dział Eventów

Michał Zawada

Prezydent Poprzedniej Kadencji JCI Kraków 2021

Przedsiębiorca, zaangażowany w rozwój dwóch firm: Fresh Office Poland – firmy zajmującej się usługami sprzątania powierzchni biurowych oraz Interim Sales Managers – firmy generującej leady sprzedażowe b2b. Prywatnie fan historii współczesnej, Bieszczad oraz FC Liverpoolu.
Tomasz Ramotowski

Tomasz Ramotowski

Vice Prezydent JCI Kraków 2022 ds. Marketingu

Przedsiębiorca, właściciel firmy Iron Web. Związany z marketingiem internetowym od 2012 roku. Specjalista w zakresie pozycjonowania stron i sklepów internetowych oraz kampanii Google Ads na rynku polskim i rynkach zagranicznych. W wolnym czasie lubi czytać i spędzać czas z przyjaciółmi.
Członek Zarządu JCI Kraków 2021, Dział Marketingu

Arkadiusz Stypuła

Vice Prezydent JCI Kraków 2022 ds. finansów (Skarbnik )

Project manager w firmie Leach & Lang Property Consultants zajmującej się nieruchomościami w pełnym zakresie tej branży. Współwłaściciel firmy M2A Investment która działa na rynku deweloperskim.

W JCI Kraków od 2016 roku. Pasjonat nowinek technologicznych oraz motoryzacji.
W wolnym czasie rozładowuje swój nadmiar sił uprawiając amatorskie bieganie jak i wszelkie inne sporty.

Rafał Krupa

Rafał Krupa

Vice Prezydent JCI Kraków 2022 

ds. eventów rozrywkowych 

Zaangażowany w kilka Krakowskich projektów, jednak hasłem przewodnim jest Sprzedaż, a jak Sprzedaż to tylko B2B. Klienci tacy jak IKEA, ABB czy BUMA trafili do jego portfolio. Sharing Economy to myśl przewodnia na przyszłość, dlatego wcielił w życie projekt „ShareON”. Stawia na relację i dobry networking, dlatego działa w „Kraków Network” razem z jego eventowym projektem „R30 Extreme Adventure”. Na co dzień uwielbia sport, motoryzację, a psychologia motywacyjna i czynienie dobra, to dla niego dewiza życiowa. Pokazuje to, publikując od 8 lat materiały jako „Świat w Twoich rękach”.
Członek Zarządu JCI Kraków 2021, Dział Marketingu

Przemysław Kowalski
Przemysław Kowalski

Vice Prezydent JCI Kraków 2022
 ds. eventów kluczowych

Prezes i Członek Zarządu Grupy Fracthon oraz Foodservice Investment Group. Od początku swojej wieloletniej działalności na rynku finansowym jest skoncentrowany na bezpośredniej pracy z klientem. Ekspert w zakresie finansów, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań finansowych dla przedsiębiorstw. Założyciel i członkiem zarządu spółki EFPG Group. Były członek zarządu spółki deweloperskiej HCH DOM.
Marcin Opoka

Marcin Opoka

Vice Prezydent JCI Kraków 2022
ds. eventów merytorycznych

Prawnik specjalizujący się w szeroko rozumianym prawie finansowym. Swoją przygodę zawodową zaczął doradzając przedsiębiorcom w sprawach podatkowych, a kontynuował w Europejskim Banku Centralnym, gdzie odpowiadał za kwestie związane z polskim rynkiem finansowym. Obecnie wraz z Giełdą Papierów Wartościowych opracowuje nowe ramy regulacyjne dla działalności funduszy ETF w Polsce. Prywatnie mąż i ojciec, mieszka w Krakowie, skąd ma bliżej w Tatry. Miłośnik spędzania czasu w górach we wszelkich możliwych postaciach. W szczególności pasjonuje go taternictwo, najchętniej w odmianie zimowej.
Nasi członkowie w zarządzie krajowym JCI Poland

Tomasz Trzósło

Prezydent JCI Poland 2022

Konsultant, Strateg, E-marketer, Trener. Specjalista marketingu internetowego oraz analizy danych płynących z narzędzia Google Analytics. Jeden z Certyfikowanych Trenerów Google AdWords (od 2013-2018). W branży e-commerce od 2008 roku. 

W wolnych chwilach biega/chodzi po górach, podróżuje (50+ krajów), czyta książki.

Vice Prezydent JCI Poland 2021.

IMG_2558_GOT

Maciej Senderowski

Vice Prezydent JCI Poland 2022

Przedsiębiorca, CEO Agencji Kreatywnej RedRockS. Specjalista w zakresie budowania świadomości marek. Od 2013 roku pomaga firmom w brandingu, budowie stron i sklepów internetowych oraz działaniach wizerunkowych. Prywatnie miłośnik psów, muzyki filmowej i szkockich bezdroży. Jego pasją jest fotografia. Od 2006 zaangażowany w pomoc innym. Twórca różnych inicjatyw i akcji wspierających adopcje zwierząt. 

Szymon Wilga

Członek Zarządu JCI Poland 2022

Prawnik, doradca podatkowy, po latach doświadczeń zdobytych w dużych firmach doradczych rozpoczął rozwijanie własnej praktyki doradcy podatkowego w ramach TAL Tax Audit Law. Prywatnie zapalony kolarz MTB, skiturowiec oraz
fan Wisły Kraków.
Członkowie

Marcin Badura

International Vice President 2019, Senator JCI

Prawnik, radca prawny, razem z Szymonem Wilgą rozwijający TAL Tax Audit Law. W JCI Kraków od 2012 roku, były prezydent lokalny, prezydent krajowy JCI Polska. Prywatnie zapalony czytelnik książek wszelakich oraz podróżnik z Agencją Podróżniczą JCI – również fan Wisły Kraków.

Michał Solański

Senator JCI

Przedsiębiorca z ponad 15 letnim doświadczeniem na rynku tłumaczeń i lokalizacji. Właściciel firmy KMC Global Solutions. W JCI Kraków od 2011 roku. Były Vice Prezydent JCI Kraków 2012, Deputy President JCI Poland 2013, Prezydent JCI Kraków 2017, 2018, Senator JCI nr 77616. Prywatnie pasjonat biegania, nurkowania i podróży. Uwielbia dobrą kuchnię i wino.

DSC_0479
Maciej Wodo

Senator JCI

Przedsiębiorca związany z rynkiem nieruchomości. W JCI Kraków od 2007 r., były Skarbnik JCI Poland, były Prezydent i Skarbnik JCI Kraków, Senator JCI nr 76630. Z zamiłowania turysta górski, pasjonat książek i kamieni.

Łukasz Ubogi

Prezydent JCI Poland 2021

Przedsiębiorca rozwijający obecnie dwie firmy: Interim Sales Managers zajmującą się outsourcingiem sprzedaży i generowaniem leadow, oraz Fresh Office Poland- firmy sprzątającej powierzchnie biurowe. Prywatnie zakochany w polskich górach i fan dobrego kina.

Hubert Frej

Członek Zarządu JCI Kraków 2021

Dział Eventów

Przedsiębiorca, współtworzę firmę Matchem 2000 dystrybuującą m.in. środki czystości, kosmetyki, słodycze, napoje. Od 2011 roku właściciel firmy obracającą surowcami wtórnymi. Od 2018 roku pierwsze kroki na rynku nieruchomości: domy i mieszkania.
Wolny czas głównie spędzam z rodziną. Lubię dobry film lub książkę, muzykę (lata 90te i filmowa), rower, motoryzację.

Grzegorz Patyk

Członek Zarządu JCI Kraków 2021,

Skarbnik

Przedsiębiorca, przez ostatnie kilka lat związany z branżą tłumaczeniową.

Właściciel firmy Polyland –
specjalizującej się w tłumaczeniach uwierzytelnionych i usługach translacyjnych w zakresie języków
skandynawskich. Absolwent Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobowego. Miłośnik
sportu, były judoka i aktywny piłkarz-amator.

Marcin Słowik

Członek JCI

Przedsiębiorca, od 18 lat związany z branżą budowlaną. Obecnie właściciel firmy Remmset sp. z o.o. sp. kom. Zajmujemy się szeroko pojętą budowlanką. Wykańczamy mieszkania, powierzchnie biurowe, budujemy domy pod klucz. Specjalizujemy się w remontach i nadbudowach starych kamienic jak również odnawiamy ich piękne elewacje.
Drugą gałęzią naszej firmy jest najem pokoi robotniczych.
Prywatnie zaczytuje się fantasy w wolnych chwilach ćwiczę crossfit, pływam, chodzę po górach, jeżdzę na desce snowboardowej i marzę żeby znowu wsiąść na motor. Szczęśliwy mąż i tata trójki rozbrykanych dzieci.

Daniel Skuza

Członek JCI

Przedsiębiorca, manager, inwestor. Project manager związany z branżą nowych technologii. Zajmuje się wdrażaniem i rozwojem innowacyjnych rozwiązań informatycznych oraz biznesowych dla klientów korporacyjnych, dynamicznie rosnących firm oraz start-upów. W JCI od 2011, Vice-Prezydent JCI Kraków 2016. Prywatnie fan sportów outdoorowych, w szczególności narciarstwa, MTB oraz wędrówek po górach.

Ross Knap

Członek JCI

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Współzałożyciel i CEO jednego z najbardziej znanych startupów w Polsce – CallPage , który tworzy pierwszą na świecie Call Intelligence Platform na bazie sztucznej inteligencji. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Strasbourg Business School. W przeszłości pracował w firmie konsultingowej oraz był założycielem kilku firm w branżach e-commerce i usługowej. Zdobywca nagród UPC Think Big oraz Audi Digital Innovation. W 2017 roku wszedł do rankingu TOP „20 Europejskich przedsiębiorców przed 30” według magazynu EU Startups, w 2019 wszedł do Europejskiego rankingu Forbes 30 under 30 (Technology).

Marcin Mytar 

Członek JCI

19 lat w biznesie, współtwórca i współwłaściciel spółek z branży serwisu elektroniki, nieruchomości i finansów, które także traktuję jako hobby. Obecnie jestem w Zarządzie Monument Fund SA – funduszu pomagającego finansować projekty, których bank nie może lub nie potrafi ! 

W wolnym czasie  łączę aktywne podróżowanie, uprawianie sportów i motoryzację: ponad 50 krajów, 4 kontynenty, surfing, windsurfing, triathlon, Ironman, medalista World Helicopter Championship 

Silne strony wg Strengths Finder Gallup`a: strategia, skupienie, maksymalizacja.

 
Andrzej Nedoma

Członek JCI

Przedsiębiorca, konsultant, inwestor. Prezes i współtwórca XTRF Management System – jednego z wiodących na świecie systemów do automatyzacji i zarządzania projektami tłumaczeniowymi. Wspiera kilka zaprzyjaźnionych firm i przedsiębiorców w zakresie rozwoju, strategii i skalowania. Inwestuje na rynku nieruchomości i w spółki. Aktywnie uprawia triathlon, uwielbia gotowanie i podróże.

Mateusz Lubiński

Członek JCI

Agile Leader, Software Engineer. W JCI od 2019 roku. Specjalista JavaScript, cloud computing oraz zwinnych metod zarządzania.

Pasjonat wina, podróży i sportów zimowych.

Amadeusz Ley

Członek Zarządu JCI Kraków 2021, Dział Eventów

 Psycholog biznesu. Wszędzie tam, gdzie w biznesie działa czynnik ludzki, jest miejsce na praktyczne wykorzystanie psychologii: komunikacja, zarządzanie, sprzedaż, efektywność itp.  Działa poprzez doradztwo strategiczne, szkolenia, audyty kompetencji, konsultacje, zarówno w dużych firmach, gdzie projekty edukacyjne trwają od kilku do kilkunastu miesięcy, jak i z mikroprzedsiębiorcami. Celem jest usprawnienie procesów, rozwiązanie problemów, wzrost kompetencji w poszczególnych obszarach i docelowo rozwój firmy. Prywatnie człowiek rodzinny i fan wszelkiej aktywności fizycznej.

Mariusz Purgał

Członek JCI

Adwokat działający zawodowo w ramach Kancelarii Konieczny Wierzbicki.
Specjalizuje się w doradztwie prawnym związanym z prawem upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Posiada również szerokie doświadczenie w dziedzinie prawa handlowego.

Z JCI Poland związany od 2012 roku, kiedy pomagał w formalnej rejestracji Stowarzyszenia i przy pracach nad statutem. W wolnym czasie odreagowuje stres dnia codziennego na treningach crossfit i podróżuje – zawsze z podręcznym zapasem kawy speciality.

95335519_691608738260436_3900316284612509696_n

Dominik Wyrobisz

Członek JCI

Przedsiębiorca, specjalizujący się w branży rachunkowo-księgowej, pierwotnie prowadzący działalność jednoosobową, a od paru lat w spółkach prawa handlowego pod firmą Krajowa Kancelaria Rachunkowa. Absolwent WPiA UJ oraz placówki kształcenia ustawicznego Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Uzależniony od sportu. Były zawodnik AZS UJ – snowboard, wioślarstwo oraz AZS AWF Kraków – wioślarstwo. W obu dyscyplinach odnosił liczne sukcesy. W wolnych chwilach pasjonat kolarstwa – enduro i szosowego oraz motoryzacji.

Radosław Tosnowiec

Członek JCI

Have over 10 years experience in the finance, real estate and IT. Chairman of the Board at Monument Fund & Ready4S In business, the two assets I cherish the most are my name and loyalty. I treat the nearest business environment like a family. When it comes to investment, I look for a relationship that will last several decades. Aside from my passion for business, I participate in triathlon competitions (IRONMAN/ ultramarathoner/ 41 starts), as well as travel significantly – I have visited more than 61 countries/ 5 continents.

#growth mindset

Paweł Bator

Członek JCI

Przedsiębiorca i manager. Prezes zarządu w Internetowy Fundusz Leasingowy S.A. Zaangażowany w rozwój między innymi agencji marketingowej Dreamlike oraz Krajowej Kancelarii Rachunkowej. Entuzjasta idei organizacji eksponencjalnych i podejścia lean startup. W wolnym czasie miłośnik offroad’u, narciarstwa i turystyki górskiej.
FIlip Polek

Filip Polek

Członek JCI

Prezes zarządu firmy Premier Fleet. Specjalista od wielu lat związany z dostarczaniem rozwiązań w branży motoryzacyjnej oraz finansowej. Prywatnie pasjonat motoryzacji, piłki nożnej, a także miłośnik sztuki. Fan Manchesteru United.

Krzysztof Pyka

Krzysztof Pyka

Członek JCI

Przedsiębiorca, właściciel marki Homino.pl zajmującej się inwestowaniem na rynku nieruchomości oraz kreowaniem okazji inwestycyjnych. Fan przychodu pasywnego. Za swoją dewizę uważam tworzenie biznesu opartego na relacjach i zaufaniu. Poprzednio specjalista IT na etacie. Otwarty na nowe kierunki rozwoju i ciekawe współprace. W wolnych chwilach aktywny gracz na rynkach kapitałowych. Zapalony siatkarz plażowy oraz halowy, narciarz i pasjonat saunowania. Ponadto jestem fanem jazzu oraz tańców swingowych. Uwielbiam wracać do Azji. 


Chcesz dołączyć do JCI Kraków? Skontaktuj się z nami już teraz

Partnerzy

Copyright 2019 © All rights Reserved.

mtlubins