Dlaczego JCI?

Czy warto zostać członkiem JCI Kraków? Na to pytanie twierdząco odpowie każdy, kto chociaż przez rok należał do tej organizacji. Każdy z Nas wstąpił do organizacji z innego powodu.

Jedni szukali ciekawych ludzi, chcieli doszkolić się w tematach, w których nie czuli się dobrze lub skorzystać z doświadczenia międzynarodowego organizacji. Inni chcieli porozmawiać i napić się piwa w towarzystwie ludzi podobnie myślących i mających, takie same problemy w związku z prowadzeniem własnego biznesu. Nie bez kozery mówi się, że przedsiębiorca to najbardziej samotny zawód świata.

Jak powiedział kiedyś jeden z naszych kolegów: “Jako przedsiębiorca nie masz kolegów z pracy – masz klientów, pracowników, kontrahentów – JCI Kraków znakomicie wypełnia tę lukę”.

W JCI spotykasz ludzi przedsiębiorczych, otwartych na Świat, a podczas różnego rodzaju eventów (zobacz dział Wydarzenia) będziesz mógł zbudować relacje, które czasem przeradzają się we wspólne biznesy. Uwaga: jeżeli nie prowadzisz własnego biznesu, albo dopiero myślisz o założeniu swojej firmy, także możesz do nas wstąpić. Na przedsiębiorczość patrzymy szeroko – posiadanie firmy nie jest warunkiem koniecznym, żeby wstąpić do naszej organizacji.

Dołącz do nas!

Mimo że proces przystąpienia do organizacji jest 3-stopniowy, nie oznacza że jest skomplikowany. Chcemy żebyś zobaczył w jaki sposób działamy, jak możemy pomóc Tobie i chcemy się dowiedzieć jaki mógłby być Twój wkład w organizację. Proces składa się z 3 prostych kroków:
– Jako potencjalny zainteresowany przystąpieniem uczestniczysz w 4 wybranych eventach – chcemy żebyś zobaczył czym w praktyce jest JCI i by nasi członkowie mieli okazję Cię poznać
– Kolejnym krokiem są 2 spotkania z osobami z zarządu, na których to spotkaniach dowiesz się jak działa JCI, jakie oferuje możliwości, zarówno w kraju jak i międzynarodowo. Mini kompendium wiedzy w luźnej rozmowie.
– Ostatnim etapem jest akceptacja kandydata przez członków JCI Kraków – w ten sposób chcemy uniknąć sytuacji, gdy osoba “przypadkowa” stanie się jednym z nas. Po zaakceptowaniu Twojej kandydatury oraz oficjalnym przyjęciu w poczet członków (i opłaceniu składki) stajesz się jednym z nas.

Masz pytania – skontaktuj się z naszym działem onboardingu – kontakt@jcikrakow.pl

Opinie naszych członków

Poniżej wybrane odpowiedzi naszych członków na pytanie: Dlaczego wstąpiłeś do JCI i Dlaczego poleciłbyś JCI innym?  

Partnerzy

Copyright 2019 © All rights Reserved.

mtlubins